výstavy - Yasko

DATUM MÍSTO TYP VÝSTAVY ROZHODČÍTŘÍDA VÝSLEDEK
42.04.12.2022CZE - BrnoJubilejní národní výstava psůVondrouš Otakar / CZEvítězůV1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz jubilejní výstavy, BOB
41.03.12.2022CZE - PraskolesyCelostátní speciální výstavaGlanznerová Helena / CZEvítězů V1, CAC, ČKŠ, ISPU
40.29.10.2022SVK - BratislavaMezinárodní výstava psůDrobnjak Darko / RSšampionůV1, CAC, CACIB, BOB
39.15.10.2022CZE - MiloviceCelostátní speciální výstavaSupuka Peter / SVKvítězůV1, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz celostátní speciální výstavy, BOS
38.28.09.2022CZE - TymákovOblastní klubová výstavaOvesná Božena /CZEčestnáV1, VT
37.25.09.2022CZE- Praha/RychetyKrajská výstava psůDolejšová Olga / CZEvítězůV1, VT, Krajský vítěz
36.03.09.2022DE - Dresden Klubsiegerausstellung
Keil Katharina / DEšampionů V1, KSA, CAC-PSK, Dt.Ch.VDH, ISPU, BOB
Nejlepší pes z pobočky PSK OG Dresden
35.02.09.2022SVK - BratislavaMezinárodní výstava psůFischerová Eleonóra / SVKšampionůV1, CAC, CACIB, BOS
34.31.07.2022CZE - Praha/RychetyOblastní výstava psůHořák Karel / CZEvítězůV1, VT, Oblastní vítěz
33.30.07.2022CZE - KladnoKrajská výstava psůVáclavík Miroslav / CZEvítězůV1
 17.07.2022   
MAĎARSKÝ ŠAMPION KRÁSY
32.17.07.2022HUN - SárvárMezinárodní výstava psůHarsányi Péter / HUNmezitřídaV1, CAC, CACIB, BOB
31.16.07.2022HUN - SárvárMezinárodní výstava psůKrcal Otto / AUTotevřenáV1, CAC, CACIB, BOS
30.15.07.2022HUN - SárvárMezinárodní výstava psů Brankovic Zoran / SRBmezitřídaV1, CAC, CACIB, BOB
29.03.07.2022CZE - KlatovyNárodní výstava psůKalinichenko Galyna/UKRvítězůV1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB
28.26.06.2022CZE - BrnoMezinárodní výstava psůRidarčíková Gabriela / SVKmezitřída V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB 
27.12.06.2022DE - FrankenberkKlubsiegerausstellungAhrendts Verena / DEotevřenáVD1
26.11.06.2022CZE - RokycanyKrajská výstava psůHořák Karel / CZEvítězůV1 VT, Krajský vítěz
25.29.05.2022CZE - Praha Horní PočerniceKrajská výstava psůCepková Renata / CZEvítězůV1, VT, Krajský vítěz
24.28.05.2022CZE - LovosiceOblastní klubová výstavaDrožová Jaroslava / CZEvítězůV1, ČKŠ
23.22.05.2022DE - Glauchau Klubsiegerausstellung
Król Piotr / PL
mezitřídaV1, KSA, CAC-PSK, Dt.Ch.VDH, ISPU
 13.06.2022     KLUBOVÝ ŠAMPION KRÁSY
22.21.05.2022CZE - BrnoCelostátní klubová výstavaZaoralová Andrea / CZEvítězůV1, CAC, ČKŠ, ISPU, Klubový vítěz
21.15.05.2022CZE - Karlovy VaryKrajská výstava psůKarban Antonín / CZEvítězůV1, VT, Krajský vítěz
20.08.05.2022CZE - Praha BraníkOblastní klubová výstavaDrožová Jaroslava / CZEvítězůV1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz, Nejlepší v plemeni
19. 07.05.2022CZE - JaroměřOblastní klubová výstavaDanuše Kotalová / CZE vítězůV1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
18. 03.04.2022CZE - České BudějoviceMezinárodní výstava psů Simon Oliver / CROmezitřídaV1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
17. 06.03.2022CZE - Lysá nad LabemKrajská výstava psůHořák Karel / CZEvítězůV1, VT, Krajský vítěz, Vítěz Lysé nad Labem
16. 05.03.2022CZE - České BudějoviceOblastní klubová výstavaDrožová Jaroslava / CZEvítězůV1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
15.06.02.2022CZE - BrnoMezinárodní výstava psůSchill Roberto / ROMmezitřídaVD1
14.05.02.2022CZE - BrnoMezinárodní výstava psůVáclavík Miroslav / CZEmezitřídaV1
13.09.01.2022CZE - BrnoNárodní výstava psůJelínková Edita / CZE mezitřídaV1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOS
12.11.12.2021CZE - PraskolesyOblastní klubová výstavaGlanznerová Helena/CZEmezitřídaV1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
11.10.10.2021CZE - České BudějoviceMezinárodní výstava psůFairaislová Lenka / CZEmladýchV1, CAJC, BOJ, BOS
10.02.10.2021CZE - BrnoWDS - World dog showMatyáš Jaroslav / CZEmladýchV2
9.05.09.2021CZE - OlomoucNárodní výstava psůJílková Zdenka / CZEmladýchV1, CAJC, BOJ, BOB
 29.08.2021    ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
 8.29.08.2021CZE - Mladá BoleslavMezinárodní výstava psůDolejšová Olga / CZEmladýchV1, CAJC, BOJ, BOB
 7.14.08.2021CZE - Brno Mezinárodní výstava psůKarban Antonín / CZEmladýchV1, CAJC, BOJ
 6.08.08.2021 DE - Alsfeld PSK - Jahressiegerauslese  Bischoff Birgit / DE mladých VD2
 5.11.07.2021CZE - Mladá BoleslavOblastní klubová výstavaKarban Antonín / CZEmladýchV1, ČKŠ-J
 4.05.07.2021 CZE - Jaroměř Oblastní klubová výstavaVodrážková Petra / CZEmladýchV1, ČKŠ-J
 21.07.2021     KLUBOVÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH ČR
 3.26.06.2021CZE - Mladá Boleslav Oblastní klubová výstavaFairaislová Lenka / CZEmladýchV1, ČKŠ-J
 2.12.06.2021 CZE - KratochvíleCelostátní klubová výstavaPolgar Andraš / RSmladých  V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-junior, Klubový vítěz mladých 2021, BOJ, BOB
 1. 29.05.2021CZE- LovosiceOblastní klubová výstava Vodrážková Petra / CZE mladých V1, ČKŠ-J